Rossman duo på Teateret

March 16, 2019

9:00 pm

No items found.
.

Endelig på plass igjen i Kristiansand! 16. mars gjør en av byens aller mest underholdende artister, Rossman, konsert på Intimscenen på Teateret. Her kan det fort bli utsolgt, så vær rask hvis du vil ta en del i dette!

«Med hodet full av blindveier søker Rossman etter mening, kun iført rockebukser»

Rossman har bemerket seg som noe litt annerledes i det vide landskapet blant norske artister og låtskrivere. Han er en imponerende ordsmed og lyriker, med en poetisk teft som kan matche flere av landets største rappere, mens han beveger seg lekent innen rock, bluegrass og vise sammen med sin fantastiske gitarist Edvard Sundquist.

Som student på musikk-konservatoriet har Rossman spilt over 50 konserter både solo, duo og med fullt band i hele Norge siden han flyttet til byen i 2015. Han har opptrådt på TV2 sin Amandaprisen, og på Circus Ravnedalen her i Kristiansand for å nevne noe. Nå kommer han å spiller en duo-konsert med gitarist Edvard Sundquist.

Rossman i duo-format er perfekt for de som liker å høre på gode tekster, nyte noe godt i glasset, og bare nyte en fin konsert med humor, sjarm, dybde og lekehnhet.

ID: 18
Cc. 200,- (ordinær), 100,- (student)
Studentbevis må fremvises i billettkontrollen.

Related Posts

No items found.

No items found.
Kongens gate 2
4610 Kristiansand
Telefon 38 79 58 08

Åpningstider Teateret
Mandag - fredag 11:00 - 22:00
Lørdag 11:00 - 22:00
Søndag 11:00 - 18:00

For arrangement eller selskap:


post@teateret.no